• Váš nákupní košík je prázdný!

Doplňky k vínu

Chladící box

Chladící box

998 Kč Cena bez DPH: 825 Kč

Rychle chladící nerezový obal na láhev vína Skládá se z vnějšího černého pláště (krytu) a samotného obalu, který je vyplněn zdravotně nezávadným gelem a který je velmi skladný Gel zůstává i při velmi nízkých teplotách kapalný, což znamená, že se plně přizpůsobí povrchu láhve. Vložíme láhev vína k..

Dárková kazeta Morpheus

Dárková kazeta Morpheus

1 418 Kč Cena bez DPH: 1 172 Kč

Kazeta Morpheus obsahuje 3 ks prvkůSommelierská kazeta dárkové balení zpracování ve dřevě mořeno s elegantním uzávěrem na magnet Obsah:1. dvoupáková (dvoufázová) vývrtka Pulltap's Classic2. ozdobný kovový uzávěr3. kapkový kroužek na láhev..

Karafa na vodu Lumm

Karafa na vodu Lumm

920 Kč Cena bez DPH: 760 Kč

Lumm- pravděpodobně nejchytřejšěí karafa na světě. Přinese Vám větší atmosféru k servírování Vašich nápojů.   Zabudované LED světlo Matný povrch Silikonové těsnění Bambusové víčko ruční výroba Objem 800ml Registrovaný design..

Kazeta 12 vonnýh esencí

Kazeta 12 vonnýh esencí

1 418 Kč Cena bez DPH: 1 172 Kč

Kazeta 12 vonných esencí bílé víno a šampaňské.Vyzkoušejte své smysly a poznejte vůně vína.Elegantní provedení kazety obsahující 12 vonných esencí jako startovací sada, určená ke zdokonalování čichových buněk pro lepší rozpoznávání aromatických niancí u jednotlivých vín. Sada pro ..

Pumpička na víno

Pumpička na víno

696 Kč Cena bez DPH: 575 Kč

Černá pumpička na víno dárková sada + uzávěr (1+2) Obsahuje: 1 pumpičku a 2 ks uzávěrů odčerpáním vzduchu udržuje víno čerstvé vhodné pro červené i bílé víno nezávadný při styku s potravinami..

Sada na bílé víno Gliss

Sada na bílé víno Gliss

1 150 Kč Cena bez DPH: 950 Kč

Gliss pozvedne pití bílého vína na vyšší úroveň. S touto jednoduchou, ale zároveň jednoduchou karafou na víno, budete mít vše, k vychlezenému vínu patří.Bambusové víčko, silikonové tvořítko na led, nerez tuna na led.Ruční výroba Objem 750ml Registorvaný design  ..

Sada na červené víno AERATO

Sada na červené víno AERATO

1 271 Kč Cena bez DPH: 1 050 Kč

Pozvedne potěšnení z konzumace červeného vína na vyšší úroveň. Bambuseové víčko-ruční výroba Objem 750ml Registrovaný design..

Uzávěr na víno AIRO

Uzávěr na víno AIRO

581 Kč Cena bez DPH: 480 Kč

Airo zajistí okamžité a dokonalé uzavření vašeho vína nebo sektu. Materiál silikon Bambusový tác Registrovaný design..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)