Vinařství Gorčíkovi

Müller Thurgau 2014

Müller Thurgau 2014

144 Kč Cena bez DPH: 119 Kč

Víno světlé barvy se zelenožlutým odstínem, muškátovou vůní s ovocnými odstíny a svěží chuť s nižší aciditou. Ve vůni a chuti můžeme hleat travnaté, citursové plody, muškát, angrešt, černý rybíz, broskev, grapefruit.   Odrůda: Müller Thurgau Přívlastek: Kabinet Vinařská obl..

Ryzlink rýnský 2014

Ryzlink rýnský 2014

192 Kč Cena bez DPH: 159 Kč

Víno světle zelenožluté, s přibývající zralostí se objevují zlatavé odstíny. Ve vůni a chuti můžeme hledat broskve, zelené i žluté jablko, pomeranč, citronovou kůru, kdouli a měkkých vín i meruňku nebo ananas, ale i med, marcipán, mandle a hrozinky, minerály, květ mučenky, lipový květ. Odrůda..

Sauvignon 2014

Sauvignon 2014

188 Kč Cena bez DPH: 155 Kč

Víno světle zelenožluté, intenzivní aromatické, kořenité, s výraznější kyselinkou, perzistentní v dochuti, s velkou škálou od tónů travnatých a kopřivových až po tóny připomínající ovocné plody. Ve vůni a chuti můžeme hledat černý rybíz, angrešt, kopřivu, zelený pepř, kiwi s nádehem citronu, grapefr..

Svatovavřinecké rosé 2014

Svatovavřinecké rosé 2014

192 Kč Cena bez DPH: 159 Kč

Toto víno je vyrobeno jemným lisováním modrých hroznů, kterému předcházela krátkodobá macerace. Ve vůni je ovocité, připomínající sušené švestky, višně, černé třešně nebo černý rybíz, ale též i skořici či sušené ovoce. Chuť je svěží, s ovocnými tóny. Odrůda: Svatovavřinecké rosé Přívlas..

Veltlínské zelené 2014

Veltlínské zelené 2014

139 Kč Cena bez DPH: 115 Kč

Víno světle zelené až zelenožluté barvy, svěží, vyváženou chuť s ovocnými tóny a s vyšším obsahem příjemných kyselin. Ve vůni a chuti můžeme hledat lipový květ, jemně hořké mandle, muškátové tóny, pepř, chřest, zelený hrášek, u vyzrálých vín exotické ovoce.   Odrůda: Veltlínské zelené ..

Zweigeltrebe rosé 2014

Zweigeltrebe rosé 2014

204 Kč Cena bez DPH: 169 Kč

Toto víno je vyrobeno jemným lisováním modrých hroznů, kterému předcházela krátkodobá macerace. Ve vůni a chuti můžeme hledat ostružiny, višně, višňový kompot, lesní ovoce.   Odrůda: Zweigeltrebe rosé Přívlastek: Kabinet Vinařská oblast: Moravská - podoblast Mikulovská - t..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)