PPS Agro

Cuvée Ledová královna 2015

Cuvée Ledová královna 2015

286 Kč Cena bez DPH: 236 Kč

Barva je žlutá, se zeleným od lesky. Ve vůni cítíme zralou bělomasou broskev, hluchavku a tropické ovoce s převažijícím mangem. Chuť je výrazná, a dlouhá , bohatá chití angreštu, hroznů, hrušek a nádherně ukončená pikantní kyselinkou.Doporučujeme podávat k ovocným desertům, případně k jídlům s..

Modrý portugal 2015

Modrý portugal 2015

195 Kč Cena bez DPH: 161 Kč

Víno je elegantní granátové barvy s fialovými odlesky. V chuti se objevují tóny připomínající peckové ovoce a lesní plody. Víno je vyvážené a bude skvělým společníkem ke grilovaným lehkým masům. Odrůda: Modrý Portugal Přívlastek: Pozdní sběr - suché Vinařská oblast: Moravská - ..

Pálava 2011 - Slámové víno

Pálava 2011 - Slámové víno

600 Kč Cena bez DPH: 496 Kč

Víno je harmonické, aromatické s kořenitou vůní, připomínající akátový med, rozinky a vanilku. Chuť je plná, ovocná s medovými tóny. Vhodné podávat ke sladkým předkrmům, dezertům nebo jako digestiv. Odrůda: Pálava Přívlastek: Slámové Vinařská oblast: Moravská - podoblast Mikulov..

Pálava 2015

Pálava 2015

209 Kč Cena bez DPH: 173 Kč

Barva je křišťálově čistá a čirá, s jiskrou, krásně zlatá. Ve vůni převažují čerstvé růže smíšené s rozinkovou vůní. V chuti je plně medové, kořenité, šťavnaté se stopami pomerančové kůry. Doporučujeme podávat k ovocným dezertům, případně k jídlům s typickým obsahem ovoce a k moravským svatebním..

Rulandské šedé 2015

Rulandské šedé 2015

175 Kč Cena bez DPH: 145 Kč

Vůně je plná a široká. Najdete v ní rozinky, cibéby a ananas. Chuť začíná výrazným vjemem alkoholu, který postupně přechází do tónů medu, rozinek a datlí. Doporučujeme podávat jako aperitiv, dativ nebo ke sladkým pokrmům. Odrůda: Rulandské šedé Přívlastek: Moravské zemské víno - polosladké ..

Sauvignon 2015

Sauvignon 2015

165 Kč Cena bez DPH: 136 Kč

Víno je žlutavé barvy se zlatými odlesky. S vůní žlutého melounu a sladké hluchavky. V chuti naleznete vyzrálou broskev, hrušku, což značí vysokou vyzrálost hroznů. Doporučujeme podávat k rybám s výraznýou úpravou, uzeným masům a sladkým dezertům. Odrůda: Sauvignon Přívlastek: Jakostn..

Tramín červený 2015

Tramín červený 2015

175 Kč Cena bez DPH: 145 Kč

Barva je křišťálově čistá a čirá, s jiskrou, krásně zlatá. Ve vůni převažují čerstvé růže smíšené s rozinkovou vůní. V chuti je plně medové, kořenité, šťavnaté se stopami pomerančové kůry. Odrůda: Tramín červený Přívlastek: Moravské zemské víno - polosladké Vinařská oblast: Moravská - podobla..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)